CH Alpha Kollajen-Hidrolizat Kullanan Varmı?

Sağlık

16 Mayıs 2016

ekledi.

Yorum Yaz

6644 kez incelendi.

kollajen hidrolik

Anneme doktor önermiş ve kullanıyordu dikkatimi çekti. Normalde hap şekline alışığım ben kollajen yada kıkırdak eklem sağlığı ürünlerinin. Bu bildiğiniz Suyun içine atılan ve içilen bir şey. Her gün bir tane içiliyor. Normal oda sıcaklığındaki 100 ml içme suyunu I.CH-Alpha nın içine dökün karıştırın ve için. 

Ekokim endüstriyel ve gıda kimyasalları san ve tic. A. Ş. tarafından üretilen bir ürün. 

Her gün bir şaşe (Poşet) içiliyor. Bu da 10 g kollajen hidrolizat içerir. (Fortigel) vitamin c içerir.

Öğünlerden bağımsız olarak günde bir kez olmak üzere tüketin. Sadece suyun içinde eritin. Maden suyu vs kullanmayın.  En az 3 ay düzenli bir şekilde içmeniz tavsiye ediliyor. 

Her ilaç yada besin takviyesinde olduğu gibi direk güneş ışınlarından korumalı. Kuru ve karanlık yerlerde muhafaza edilmelidir. 

İçindekiler Kollajen-Hidrolizat (90-34%), portakal aroma vericisi (portakal aroma verici, renklendirici : beta karoten) koruyucu; Sitrik asit (E330) , portakal aroma verici, Askorbik asit(1,03%, 100 g da.

Kollajen-Hidrolizat Fortigel (90.34%)

Diyabetlilier için önerilen dozu da içinde prospektüsünde yazıyor. 

Sanıyorum eklem sağlığı için anneme önermiş doktor. Annemin o kadar çok ilacı varki ne için olduğunu anlamamış ama içmiş inşallah şifa olur. 

Kullananlar varsa yorumlarını rica etsem?.

Fiatı :

içinde 30 şaşe var 125 lira civarı.

Özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Gıda Takviyeleri bitkisel içerikli ürünlere girmektedir. İlaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Bu sitede paylaşımı ise sadece bilgi ve paylaşım amaçlıdır. 

Mutlaka doktora danışılarak kullanılmalıdır. 

Etiketler: , ,

Yorum Yaz