Hülya Koçyiğit ‘e Allahtan Şifalar Dileriz

Genel

22 Mayıs 2017

ekledi.

Yorum Yaz

386 kez incelendi.

hulya-kocyigit

Ahh ahh ne üzücü haber. Allahım şifalar versin. 

Onun filmleriyle büyüdük . Asilliğine hanımefendiliğine hayran olduk. Özel hayatında ve her yerde asaletini muhafaza eden edepli güzel sanatçı , Her zaman örnek sanatçı. Seni seviyor bu ülke. Allahım sana şifalar nasip etsin.

HÜLYA KOÇYİĞİT AMERİKA’DA AMELİYAT OLUYOR

Türk Sineması’nın efsane ismi Hülya Koçyiğit tedavi olmak için gittiği Amerika’da ameliyat oluyor. Sanatçı, akciğerinin sağ üst lobundaki kanserli bölge için, New York’taki bir hastanede Türkiye saati ile saat 18:00’de (bugün) operasyona girecek.

19 Mayıs tatilinin yoğunluğundan dolayı Ege’deki otellerinin başında bulunan Ender-Gülşah Alkoçlar çifti de annelerinin yanında olmak için İstanbul’da buluşarak hemen Amerika’ya uçtu.

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla tüm sevenlerinden dua beklediğini ifade eden Koçyiğit haberi şöyle duyurdu: ”Bugün benim için zor bir gün. Sizlere güzel haberler vermeyi umut ederek yazıyorum. Hala New York’tayım. Akciğerimin sağ üst lobundaki kanserli bölge için Presbyterian Hospital’da Dr. Nasser Altorki ve ekibi tarafından gerçekleştirilecek ameliyata gireceğim birazdan. Sizlerden, benim için dualarınızı esirgememenizi umut ediyorum. Her zaman güzel dileklerinizle yanımda olduğunuzu hissettirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Var olun.”

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz