Lodos Ve Poyraz Neler Neler Yaparmış?

Genel, Sağlık

24 Mayıs 2013

ekledi.

Yorum Yaz

2643 kez incelendi.

Öğlene doğru baya kuvvetli bir rüzgar vardı. Çiçeklerimin zarar göreceğini düşünerek uyandım.  Rüzgara rağmen bunaltıcı bir hava vardı.

Bugün çok kötüyüm.  Herşeye alınıyor,  herşeye takıyorum, gözyaşım aktı akacak.  Genellikle mutlu biriyken bugünü çözmeye çalışıyorum.  Ama kendimi kontrol etmekte zorlanıyorum.  Başka gün gülüp geçtiğim şeylere tahammül edemiyorum.

Niye böyleyim niye niye. Buldum sonunda geçenlerde de böyle bir ruh hali yaşadım. Lodos vardı . Bugün de Lodos var.  eminim ki Lodos beni çok kötü etkiliyor. Ruhsal yönden mahfediyor. Bunu daha  önce okumuştum aslında bir gazetede.  Çok uzun süre ağladım , maalesef negatiflikler yaşadım.  Sabaha karşı biraz daha iyiyim.

Daha önce okumuştum aslında şiddetli Lodos ve Poyraz nasıl etkiliyor insanları ?

Prof. Dr. Arman ,  Lodos ve Poyraz ‘ın  , insanları bedensel ve ruhsal yönden etkilediğini  açıklandı. İnsanın çalışma gücü kırılıyor.  Vücudun hormonal dengesini bozup, psikolojik rahatsızlık yarattığı belirtildi.  Uyuşukluk, baş ağrısı, göz kanaması, nefes darlığı gibi rahatsızlıklar yapıyor.

Lodos ve Poyraz farklı yönlerden esmelerine rağmen insanlar üzerinde aynı etkiyi yapıyorlar.  Lodos güneyden sıcak eser. Poyraz kuzeyden eser soğuk getirir.

Aslında Lodos ve Poyraz la ilgili ciddi bir araştırma olmamasına rağmen. Gözlemlerden yola çıkılarak bu sonuçlara varılmış.

Birçok kişi kötü yönde  etkilenmesine rağmen, bazıları hiç etkilenmeyebiliyor.

Benide kötü etkilediğini  gözlemleyerek çözdüm.

 

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz